Služby - Turbochimp
120
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-120,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
shutterstock_116409787

Mytí oken a čištění žaluzií

Provádíme mytí oken v nepřístupném terénu horolezeckou technikou pomocí rozmýváku a stěrky. Využíváme také systém demineralizované vody a tyčí. Na čištění žaluzií používáme systém vysokotlaké vody wap. Mytí oken a čištění žaluzií probíhá pomocí profesionálního nářadí od firmy Unger a Karcher. Všechna okna a skleněné plochy je potřeba mýt minimálně 2x ročně. Tímto jsme schopni zachovat kvalitu a dlouhou živostnost skel. Lze tak zamezit pozdějším vysokým nákladům, jako jsou broušení a výměna skel.

building-1062

Čištění, opravy a nátěry fasád

Věnujeme se revitalizaci fasád dle potřeb zákazníka. Jedná se například o tyto úkony: oklep zvětralého zdiva, opravy zdiva, štukatérské práce, nátěry. Čištění fasád od řas, mechů a plísní provádíme nástřikem speciální chemie. Pokračujeme očištěním vysokotlakým systémem wap a v případě potřeby nátěrem. Čištění zplesnivělých fasád je nejčastější u zateplených budov, kde tento problém nastává po 5 až 15 letech od zateplení. Plísněmi trpí spoustu malých a velkých budov, vše závisí od kvality zateplení a prostředí, ve kterém se objekt nachází. Každá zakázka se řeší individuálně, proto si sjednejte nezávaznou schůzku a určitě pro Vás najdeme nejlepší možné řešení.

bird-silhouette-pigeon

Ochrana budov proti ptactvu

Ochraňte svou budovu od nechtěného ptactva a zdraví škodlivých výkalů. Nabízíme ověřené a vyzkoušené způsoby zábran proti ptactvu. Může se jednat o protiholubí hroty, protiholubí lanka nebo sítě z odolného materiálu. Někdy se tyto řešení kombinují k dosažení větší efektivity. Často se jedná také o deratizační práce, podle toho jsme vybaveni ochrannými prostředky.

1057012

Rizikové kácení stromů

Naše firma provádí rizikové kácení a prořezy stromů. Veškeré práce vykonává  certifikovaný evropský arborista (ETW). Rizikové kácení stromů pomocí horolezecké techniky realizujeme v zástavbě, v chatových osadách, zahradách, kde hrozí poškození okolních objektů nebo zařízení. Po pracích je možné dřevo ponechat na místě nebo zajistit jeho odvoz.

constructor-with-hard-hat-protection-on-his-head_318-62113

Montážní práce

Realizujeme montážní práce různého druhu. Instalace reklamních poutačů, vánočních výzdob a dalších zařízení a konstrukcí ve výšce.

rope-512

Ostatní

Provádíme také široké spektrum dalších manuálních činností. Jedná se například o lakýrnické práce, čištění konstrukcí ve výrobních halách, pomocné práce ve skladech, odklízení sněhu/ledu ze střech a jiné.